Results

Filter by team

Saturday 19 December 2020

U13 NEWFA Challenge Cup 20-21 - Round 1

10:30
Broughton Super Saints
vs
Castell Alun Youth Colts
10:30
Deeside Phoenix
vs
Brymbo Lodge YFC
10:30
FC Nomads
vs
Gresford
10:30
Rhydymwyn FC
vs
Halkyn United

U12 NEWFA Challenge Cup 20-21 - Round 1

10:30
Brymbo Lodge YFC
vs
Mold Alex
10:30
Connah's Quay Tigers
vs
Broughton Park Rangers

U15 NEWFA Challenge Cup 20-21 - Round 2

10:30
Buckley Town FC Wanderers
vs
Aston Park Rangers
10:30
Greenfield FC Youth
vs
Deeside Dragons
10:30
Kinnerton Oaks
vs
Brynford Rams
10:30
Mold Alex
vs
Brickfield Rangers

U16 NEWFA Challenge Cup 20-21 - Round 2

10:30
Chirk Youth
vs
CPD Sychdyn Juniors
10:30
Coedpoeth
vs
Mold Alex
10:30
Deeside Phoenix
vs
Flint/Mynydd Isa
10:30
Hawarden Rangers
vs
Johnstown FC

U15 NEWFA Challenge Cup 20-21 - Round 1

10:30
Rhosddu
vs
Hawarden Rangers

Saturday 12 December 2020

Under 16

09:45
Buckley Town FC United
0 - 8 Full time
Hawarden Rangers
09:45
Deeside Phoenix
0 - 10 Full time
Mynydd Isa Revels
09:45
Halkyn United
P - P
CPD Sychdyn Juniors
09:45
Mold Alex
P - P
Buckley Town FC Vipers

Under 15

09:45
Aston Park Rangers
P - P
Buckley Town FC Wanderers
09:45
Deeside Dragons
P - P
Brynford Rams
09:45
Greenfield FC Youth
P - P
Kinnerton Oaks
09:45
Hawarden Rangers
P - P
Connahs Quay Tigers
09:45
Mold Alex
P - P
Mynydd Isa Dragons

Under 14

10:00
Broughton Park
P - P
Buckley Town FC Vipers
10:00
Broughton Super Saints
P - P
Mold Alex
10:00
Buckley Town FC Wanderers
P - P
Aston Park Rangers
10:00
Hawarden Rangers
P - P
Ewloe Harriers
10:00
Kinnerton Oaks
P - P
Hawarden Rangers
10:00
Kinnerton Oaks
P - P
Holywell Town FC
10:00
Mynydd Isa YG
P - P
Deeside Phoenix

Under 13

10:00
Buckley Town FC Vipers
P - P
Halkyn United
10:00
Deeside Phoenix
P - P
Aston Park Rangers
10:00
Ewloe Harriers
P - P
Connah's Quay Tigers
10:00
Flint Town United
P - P
Buckley Town FC Colts
10:00
Hawarden Rangers
P - P
Mold Alex Pumas
10:00
Holywell Town Juniors
P - P
Broughton Super Saints
10:00
Mold Alex
3 - 1 Full time
Castell Alun Youth Colts
10:00
Mold Alex
P - P
FC Nomads
10:00
Rhydymwyn FC
P - P
Castell Alun Youth Colts

Under 12

10:00
Aston Park Rangers
0 - 4 Full time
Mold Alex
10:00
Buckley Town FC Wanderers
P - P
Deeside Dragons - Flames
10:00
Connah's Quay Tigers
3 - 2 Full time
Mynydd Isa
10:00
Deeside Dragons - Fire
P - P
Broughton Super Saints
10:00
Flint Town United
P - P
Broughton Park Rangers
10:00
Greenfield Juniors
P - P
Aston Park Rangers
10:00
Holywell Town FC
P - P
Mold Alex
10:00
Mynydd Isa
P - P
Halkyn United

Saturday 5 December 2020

Under 16

09:45
Buckley Town FC Vipers
4 - 2 Full time
CPD Sychdyn Juniors
09:45
Flint Town United
4 - 0 Full time
Halkyn United
09:45
Hawarden Rangers
P - P
Deeside Phoenix
09:45
Mynydd Isa Revels
P - P
Buckley Town FC United

Under 15

09:45
Brynford Rams
1 - 10 Full time
Hawarden Rangers
09:45
Buckley Town FC Wanderers
4 - 2 Full time
Connahs Quay Tigers
09:45
Deeside Dragons
2 - 0 Full time
Aston Park Rangers
09:45
Greenfield FC Youth
3 - 2 Full time
Mynydd Isa Dragons
09:45
Kinnerton Oaks
1 - 0 Full time
Mold Alex

Under 14

10:00
Aston Park Rangers
8 - 1 Full time
Broughton Super Saints
10:00
Broughton Park
P - P
Buckley Town FC Wanderers
10:00
Buckley Town FC Vipers
P - P
Kinnerton Oaks
10:00
Deeside Phoenix
P - P
Hawarden Rangers
10:00
Holywell Town FC
P - P
Ewloe Harriers
10:00
Mold Alex
P - P
Mynydd Isa YG

Under 13

10:00
Buckley Town FC Colts
1 - 1 Full time
Broughton Super Saints
10:00
Buckley Town FC Vipers
10 - 1 Full time
Aston Park Rangers
10:00
Castell Alun Youth Colts
1 - 5 Full time
Ewloe Harriers
10:00
FC Nomads
10 - 0 Full time
Deeside Phoenix
10:00
Halkyn United
0 - 7 Full time
Mold Alex
10:00
Hawarden Rangers
P - P
Connah's Quay Tigers
10:00
Mold Alex Pumas
0 - 10 Full time
Holywell Town Juniors
10:00
Rhydymwyn FC
0 - 9 Full time
Flint Town United

Under 12

10:00
Aston Park Rangers
10 - 0 Full time
Broughton Super Saints
10:00
Buckley Town FC Wanderers
P - P
Mynydd Isa
12:30
Deeside Dragons - Fire
10 - 1 Full time
Broughton Park Rangers
10:00
Deeside Dragons - Fire
P - P
Halkyn United
10:00
Flint Town United
4 - 5 Full time
Greenfield Juniors
10:00
Holywell Town FC
P - P
Deeside Dragons - Flames
10:00
Mold Alex
6 - 3 Full time
Connah's Quay Tigers

Latest news

Do you fancy becoming a referee?
General Do you fancy becoming a referee?

Do you want to earn more pocket money than doing a paper round every morning?

Out with the old
General Out with the old

Happy New Year

Today's W.Gov Statement
General Today's W.Gov Statement

Update

Queensferry Sports Junior & Youth League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe