Results

Filter by team

Thursday 29 April 2021

Under 14

18:00
Broughton Super Saints
2 - 1 Full time
Holywell Town FC
19:30
Buckley Town FC Wanderers
4 - 0 Full time
Buckley Town FC Vipers
18:00
Ewloe Harriers
10 - 1 Full time
Mold Alex
18:00
Hawarden Rangers
4 - 2 Full time
Aston Park Rangers
18:00
Kinnerton Oaks
10 - 0 Full time
Deeside Phoenix

Under 12

18:00
Aston Park Rangers
5 - 4 Full time
Mynydd Isa

Wednesday 28 April 2021

Under 16

18:00
Mold Alex
10 - 0 Full time
Deeside Phoenix

Under 13

18:00
Aston Park Rangers
2 - 3 Full time
Broughton Super Saints
18:30
Castell Alun Youth Colts
2 - 3 Full time
Holywell Town Juniors

Tuesday 27 April 2021

Under 13

18:00
Buckley Town FC Colts
0 - 4 Full time
Buckley Town FC Vipers
18:00
Deeside Phoenix
1 - 8 Full time
Halkyn United
18:00
Mold Alex
1 - 2 Full time
FC Nomads

Under 12

18:00
Deeside Dragons - Flames
10 - 0 Full time
Greenfield Juniors
18:00
Flint Town United
10 - 1 Full time
Buckley Town FC Wanderers

Saturday 24 April 2021

Under 16

09:45
Buckley Town FC United
1 - 4 Full time
CPD Sychdyn Juniors
09:45
Flint Town United
3 - 3 Full time
Hawarden Rangers
09:45
Halkyn United
4 - 2 Full time
Mynydd Isa Revels

Under 15

09:45
Aston Park Rangers
2 - 1 Full time
Greenfield FC Youth
09:45
Brynford Rams
0 - 7 Full time
Mynydd Isa Dragons
09:45
Deeside Dragons
10 - 0 Full time
Buckley Town FC Wanderers
09:45
Hawarden Rangers
6 - 3 Full time
Kinnerton Oaks

Under 14

10:00
Buckley Town FC Wanderers
1 - 7 Full time
Ewloe Harriers
10:00
Hawarden Rangers
3 - 1 Full time
Mold Alex

Under 13

11:30
Ewloe Harriers
3 - 6 Full time
Buckley Town FC Vipers
10:00
FC Nomads
2 - 1 Full time
Castell Alun Youth Colts
10:00
Flint Town United
7 - 1 Full time
Broughton Super Saints
10:00
Halkyn United
0 - 8 Full time
Buckley Town FC Colts
10:00
Holywell Town Juniors
10 - 3 Full time
Deeside Phoenix
10:00
Mold Alex
2 - 0 Full time
Aston Park Rangers

Under 12

10:00
Connah's Quay Tigers
2 - 3 Full time
Aston Park Rangers
10:00
Mynydd Isa
1 - 8 Full time
Deeside Dragons - Flames

Thursday 22 April 2021

Under 14

18:00
Broughton Super Saints
0 - 8 Full time
Hawarden Rangers
18:00
Holywell Town FC
0 - 2 Full time
Buckley Town FC Wanderers
18:00
Kinnerton Oaks
2 - 5 Full time
Ewloe Harriers

Wednesday 21 April 2021

Under 16

18:00
Deeside Phoenix
1 - 10 Full time
Flint Town United

Under 14

18:00
Mold Alex
8 - 3 Full time
Buckley Town FC Vipers

Under 13

18:00
Aston Park Rangers
8 - 1 Full time
Deeside Phoenix
18:00
Broughton Super Saints
6 - 3 Full time
Ewloe Harriers
18:00
Buckley Town FC Colts
1 - 2 Full time
Holywell Town Juniors
18:30
Castell Alun Youth Colts
0 - 6 Full time
Flint Town United
18:00
FC Nomads
9 - 0 Full time
Halkyn United

Tuesday 20 April 2021

Under 12

18:00
Connah's Quay Tigers
0 - 9 Full time
Holywell Town FC
18:00
Deeside Dragons - Flames
9 - 1 Full time
Flint Town United
18:00
Mold Alex
7 - 1 Full time
Buckley Town FC Wanderers

Saturday 17 April 2021

Under 16

11:30
Buckley Town FC Vipers
4 - 0 Full time
Buckley Town FC United
12:00
CPD Sychdyn Juniors
0 - 5 Full time
Mold Alex
09:45
Halkyn United
5 - 1 Full time
Deeside Phoenix
09:45
Mynydd Isa Revels
0 - 5 Full time
Flint Town United

Under 15

09:45
Buckley Town FC Wanderers
1 - 2 Full time
Mold Alex
09:45
Hawarden Rangers
1 - 2 Full time
Greenfield FC Youth
09:45
Kinnerton Oaks
2 - 0 Full time
Brynford Rams
09:45
Mynydd Isa Dragons
2 - 8 Full time
Deeside Dragons

Under 14

10:00
Aston Park Rangers
10 - 1 Full time
Buckley Town FC Vipers
10:00
Broughton Super Saints
6 - 2 Full time
Buckley Town FC Wanderers
11:30
Ewloe Harriers
9 - 1 Full time
Mynydd Isa YG
10:00
Hawarden Rangers
7 - 2 Full time
Kinnerton Oaks

Under 13

10:00
Buckley Town FC Vipers
6 - 2 Full time
Broughton Super Saints
10:00
Castell Alun Youth Colts
1 - 1 Full time
Aston Park Rangers
10:00
Ewloe Harriers
1 - 4 Full time
Buckley Town FC Colts
10:00
Flint Town United
4 - 1 Full time
Mold Alex
10:00
Halkyn United
1 - 7 Full time
Holywell Town Juniors

Under 12

10:00
Buckley Town FC Wanderers
1 - 10 Full time
Deeside Dragons - Flames
10:00
Greenfield Juniors
3 - 1 Full time
Connah's Quay Tigers
10:00
Mold Alex
9 - 3 Full time
Mynydd Isa

Thursday 15 April 2021

Under 14

18:00
Hawarden Rangers
10 - 0 Full time
Mynydd Isa YG
18:00
Holywell Town FC
1 - 3 Full time
Deeside Phoenix

Wednesday 14 April 2021

Under 13

18:00
Buckley Town FC Colts
2 - 4 Full time
FC Nomads
18:00
Flint Town United
10 - 0 Full time
Halkyn United

Tuesday 13 April 2021

Under 12

18:00
Buckley Town FC Wanderers
3 - 4 Full time
Connah's Quay Tigers

Saturday 10 April 2021

Under 16

09:45
Buckley Town FC Vipers
0 - 1 Full time
Halkyn United
09:45
CPD Sychdyn Juniors
10 - 0 Full time
Deeside Phoenix
09:45
Flint Town United
8 - 1 Full time
Buckley Town FC United
09:45
Hawarden Rangers
4 - 1 Full time
Mold Alex

Under 15

09:45
Brynford Rams
2 - 2 Full time
Mold Alex
09:45
Buckley Town FC Wanderers
0 - 10 Full time
Hawarden Rangers
09:45
Kinnerton Oaks
1 - 3 Full time
Deeside Dragons
09:45
Mynydd Isa Dragons
1 - 4 Full time
Aston Park Rangers

Under 14

10:00
Aston Park Rangers
4 - 1 Full time
Kinnerton Oaks
10:00
Deeside Phoenix
3 - 2 Full time
Buckley Town FC Wanderers
10:00
Ewloe Harriers
10 - 2 Full time
Broughton Super Saints
10:00
Holywell Town FC
0 - 10 Full time
Hawarden Rangers
10:00
Mynydd Isa YG
9 - 0 Full time
Buckley Town FC Vipers

Under 13

10:00
Aston Park Rangers
1 - 10 Full time
Buckley Town FC Vipers
10:00
Broughton Super Saints
1 - 5 Full time
Holywell Town Juniors
10:00
Buckley Town FC Colts
1 - 8 Full time
Flint Town United
11:30
FC Nomads
8 - 1 Full time
Ewloe Harriers
10:00
Mold Alex
7 - 2 Full time
Halkyn United

Under 12

10:00
Buckley Town FC Wanderers
0 - 10 Full time
Holywell Town FC
10:00
Mold Alex
10 - 2 Full time
Greenfield Juniors
10:00
Mynydd Isa
3 - 2 Full time
Flint Town United

Thursday 8 April 2021

Under 14

10:00
Ewloe Harriers
10 - 1 Full time
Buckley Town FC Vipers

Saturday 3 April 2021

Under 16

09:45
Buckley Town FC United
0 - 10 Full time
Mold Alex
11:45
CPD Sychdyn Juniors
0 - 7 Full time
Hawarden Rangers
09:45
Mynydd Isa Revels
2 - 2 Full time
Buckley Town FC Vipers

Under 15

09:45
Aston Park Rangers
8 - 0 Full time
Mold Alex
09:45
Buckley Town FC Wanderers
0 - 6 Full time
Kinnerton Oaks
09:45
Greenfield FC Youth
10 - 0 Full time
Brynford Rams
09:45
Hawarden Rangers
2 - 2 Full time
Deeside Dragons

Under 14

10:00
Kinnerton Oaks
4 - 1 Full time
Buckley Town FC Wanderers
10:00
Mold Alex
0 - 3 Full time
Aston Park Rangers

Under 13

10:00
Broughton Super Saints
3 - 2 Full time
FC Nomads
10:00
Buckley Town FC Vipers
5 - 3 Full time
Flint Town United
10:00
Deeside Phoenix
0 - 10 Full time
Buckley Town FC Colts
10:00
Ewloe Harriers
6 - 2 Full time
Aston Park Rangers
10:00
Halkyn United
0 - 3 Full time
Castell Alun Youth Colts
10:00
Holywell Town Juniors
2 - 1 Full time
Mold Alex

Under 12

10:00
Aston Park Rangers
3 - 9 Full time
Deeside Dragons - Flames
10:00
Greenfield Juniors
0 - 10 Full time
Holywell Town FC
10:00
Mold Alex
4 - 3 Full time
Flint Town United

Latest news

Hawarden Rangers looking for players
General Hawarden Rangers looking for players

Season 2021 - 2022

Vacancy - League Safeguarding Officer
General Vacancy - League Safeguarding Officer

Closing Date: 16th May 2021

FAW MCDONALD'S GRASSROOTS FOOTBALL AWARDS 2021
General FAW MCDONALD'S GRASSROOTS FOOTBALL AWARDS 2021

The nomination window closes at 11.59pm on Wednesday, June 30

Queensferry Sports Junior & Youth League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe