Results

Filter by team

Saturday 29 May 2021

Under 16

09:45
Buckley Town FC Vipers
3 - 5 Full time
Flint Town United
09:45
Mynydd Isa Revels
2 - 8 Full time
Mold Alex

Under 15

09:45
Kinnerton Oaks
0 - 6 Full time
Mynydd Isa Dragons

Under 14

10:00
Deeside Phoenix
1 - 3 Full time
Aston Park Rangers

Under 12

10:00
Aston Park Rangers
1 - 6 Full time
Holywell Town FC

Thursday 27 May 2021

Under 15

18:00
Buckley Town FC Wanderers
3 - 3 Full time
Brynford Rams

Under 14

18:00
Deeside Phoenix
2 - 4 Full time
Hawarden Rangers
18:00
Ewloe Harriers
3 - 2 Full time
Aston Park Rangers

Under 12

18:00
Buckley Town FC Wanderers
4 - 6 Full time
Greenfield Juniors

Wednesday 26 May 2021

Under 16

18:00
CPD Sychdyn Juniors
3 - 3 Full time
Mynydd Isa Revels
18:30
Mold Alex
3 - 1 Full time
Flint Town United

Tuesday 25 May 2021

Under 14

18:00
Broughton Super Saints
5 - 3 Full time
Deeside Phoenix

Under 12

18:00
Greenfield Juniors
0 - 6 Full time
Aston Park Rangers

Saturday 22 May 2021

Under 15

09:45
Greenfield FC Youth
6 - 0 Full time
Mold Alex
09:45
Hawarden Rangers
4 - 4 Full time
Aston Park Rangers

Under 14

10:00
Buckley Town FC Vipers
0 - 1 Full time
Deeside Phoenix
18:00
Buckley Town FC Wanderers
1 - 2 Full time
Mold Alex

Under 13

10:00
Halkyn United
2 - 1 Full time
Aston Park Rangers

Thursday 20 May 2021

Under 14

18:15
Buckley Town FC Wanderers
1 - 10 Full time
Hawarden Rangers
18:00
Kinnerton Oaks
6 - 3 Full time
Broughton Super Saints

Under 13

18:00
Mold Alex
1 - 4 Full time
Buckley Town FC Vipers

Wednesday 19 May 2021

Under 16

18:00
Buckley Town FC United
4 - 5 Full time
Halkyn United
18:00
Hawarden Rangers
2 - 3 Full time
Buckley Town FC Vipers

Under 15

18:30
Greenfield FC Youth
7 - 0 Full time
Kinnerton Oaks

Under 13

18:00
Aston Park Rangers
2 - 3 Full time
Holywell Town Juniors
18:00
Deeside Phoenix
0 - 10 Full time
Broughton Super Saints
18:00
Flint Town United
8 - 3 Full time
Ewloe Harriers

Tuesday 18 May 2021

Under 14

18:00
Mold Alex
6 - 1 Full time
Deeside Phoenix

Under 12

18:00
Holywell Town FC
9 - 1 Full time
Flint Town United

Sunday 16 May 2021

Under 15

09:45
Buckley Town FC Wanderers
2 - 10 Full time
Mynydd Isa Dragons

Saturday 15 May 2021

Under 16

09:45
Hawarden Rangers
6 - 0 Full time
Mynydd Isa Revels

Under 15

09:45
Aston Park Rangers
7 - 2 Full time
Kinnerton Oaks
09:45
Deeside Dragons
3 - 0 Full time
Greenfield FC Youth
09:45
Mold Alex
1 - 5 Full time
Hawarden Rangers

Under 14

10:00
Buckley Town FC Vipers
0 - 5 Full time
Kinnerton Oaks

Under 13

10:00
Aston Park Rangers
0 - 4 Full time
Flint Town United
10:00
Buckley Town FC Vipers
8 - 1 Full time
Holywell Town Juniors
10:00
Castell Alun Youth Colts
6 - 0 Full time
Deeside Phoenix
10:00
Mold Alex
1 - 1 Full time
Broughton Super Saints

Under 12

10:00
Buckley Town FC Wanderers
1 - 7 Full time
Mynydd Isa
10:00
Connah's Quay Tigers
3 - 0 Full time
Flint Town United
10:00
Holywell Town FC
10 - 0 Full time
Mold Alex

Thursday 13 May 2021

Under 15

18:15
Mold Alex
4 - 2 Full time
Mynydd Isa Dragons

Under 14

18:00
Buckley Town FC Vipers
0 - 1 Full time
Broughton Super Saints
18:00
Deeside Phoenix
2 - 10 Full time
Ewloe Harriers

Wednesday 12 May 2021

Under 16

18:00
Deeside Phoenix
1 - 10 Full time
Buckley Town FC Vipers
18:00
Halkyn United
0 - 4 Full time
Hawarden Rangers

Under 15

18:15
Aston Park Rangers
8 - 0 Full time
Buckley Town FC Wanderers

Under 13

18:00
Aston Park Rangers
1 - 5 Full time
Buckley Town FC Colts
18:00
Buckley Town FC Vipers
10 - 1 Full time
Deeside Phoenix
18:00
Halkyn United
4 - 4 Full time
Ewloe Harriers

Tuesday 11 May 2021

Under 13

18:00
Flint Town United
6 - 1 Full time
FC Nomads

Under 12

18:00
Flint Town United
1 - 7 Full time
Aston Park Rangers

Saturday 8 May 2021

Under 16

09:45
Flint Town United
5 - 0 Full time
CPD Sychdyn Juniors

Under 15

09:45
Deeside Dragons
9 - 1 Full time
Brynford Rams

Under 14

10:00
Kinnerton Oaks
1 - 3 Full time
Mold Alex

Under 13

10:00
Buckley Town FC Vipers
9 - 0 Full time
Castell Alun Youth Colts
10:00
Deeside Phoenix
0 - 10 Full time
Flint Town United
10:00
Ewloe Harriers
2 - 8 Full time
Mold Alex
10:00
Holywell Town Juniors
2 - 1 Full time
FC Nomads

Under 12

10:00
Holywell Town FC
4 - 1 Full time
Deeside Dragons - Flames

Thursday 6 May 2021

Under 14

18:00
Buckley Town FC Wanderers
2 - 2 Full time
Aston Park Rangers
18:00
Hawarden Rangers
7 - 1 Full time
Ewloe Harriers

Under 12

18:00
Mynydd Isa
1 - 6 Full time
Holywell Town FC

Wednesday 5 May 2021

Under 16

18:00
Deeside Phoenix
2 - 6 Full time
Buckley Town FC United
18:00
Mold Alex
4 - 0 Full time
Halkyn United

Under 14

18:00
Broughton Super Saints
1 - 3 Full time
Mold Alex

Under 13

18:00
Broughton Super Saints
9 - 1 Full time
Castell Alun Youth Colts
18:00
Ewloe Harriers
9 - 0 Full time
Deeside Phoenix
18:00
FC Nomads
5 - 1 Full time
Aston Park Rangers
18:00
Halkyn United
0 - 9 Full time
Buckley Town FC Vipers
18:00
Holywell Town Juniors
0 - 4 Full time
Flint Town United

Tuesday 4 May 2021

Under 13

18:00
Buckley Town FC Colts
1 - 4 Full time
Mold Alex

Under 12

18:00
Connah's Quay Tigers
0 - 10 Full time
Deeside Dragons - Flames

Saturday 1 May 2021

Under 16

09:45
Halkyn United
2 - 1 Full time
CPD Sychdyn Juniors
09:45
Hawarden Rangers
10 - 1 Full time
Deeside Phoenix
09:45
Mold Alex
4 - 2 Full time
Buckley Town FC Vipers
09:45
Mynydd Isa Revels
2 - 2 Full time
Buckley Town FC United

Under 15

09:45
Aston Park Rangers
10 - 0 Full time
Brynford Rams
09:45
Greenfield FC Youth
5 - 1 Full time
Buckley Town FC Wanderers
09:45
Hawarden Rangers
6 - 3 Full time
Mynydd Isa Dragons
09:45
Mold Alex
1 - 5 Full time
Deeside Dragons

Under 14

10:00
Hawarden Rangers
10 - 1 Full time
Buckley Town FC Vipers

Under 13

10:00
Broughton Super Saints
10 - 0 Full time
Halkyn United
10:00
Buckley Town FC Colts
5 - 0 Full time
Castell Alun Youth Colts
10:00
FC Nomads
2 - 3 Full time
Buckley Town FC Vipers
10:00
Holywell Town Juniors
4 - 2 Full time
Ewloe Harriers
10:00
Mold Alex
9 - 1 Full time
Deeside Phoenix

Under 12

10:00
Buckley Town FC Wanderers
0 - 8 Full time
Aston Park Rangers
10:00
Deeside Dragons - Flames
10 - 0 Full time
Mold Alex
10:00
Mynydd Isa
1 - 1 Full time
Greenfield Juniors

Latest news

Club Accreditation Programme - 2021/22 season
General Club Accreditation Programme - 2021/22 season

Which clubs need to be accredited?

URGENT ACTION RE PLAYER REGISTRATION
General URGENT ACTION RE PLAYER REGISTRATION

Player registrations that will expire on 31st May 2021

Hawarden Rangers looking for players
General Hawarden Rangers looking for players

Season 2021 - 2022

Queensferry Sports Junior & Youth League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe