Results

Filter by team

Saturday 17 April 2021

Under 16

11:30
Buckley Town FC Vipers
4 - 0 Full time
Buckley Town FC United
12:00
CPD Sychdyn Juniors
0 - 5 Full time
Mold Alex
09:45
Halkyn United
5 - 1 Full time
Deeside Phoenix
09:45
Mynydd Isa Revels
0 - 5 Full time
Flint Town United

Under 15

09:45
Buckley Town FC Wanderers
1 - 2 Full time
Mold Alex
09:45
Connahs Quay Tigers
P - P
Aston Park Rangers
09:45
Hawarden Rangers
1 - 2 Full time
Greenfield FC Youth
09:45
Kinnerton Oaks
2 - 0 Full time
Brynford Rams
09:45
Mynydd Isa Dragons
2 - 8 Full time
Deeside Dragons

Under 14

10:00
Aston Park Rangers
10 - 1 Full time
Buckley Town FC Vipers
10:00
Broughton Super Saints
6 - 2 Full time
Buckley Town FC Wanderers
11:30
Ewloe Harriers
9 - 1 Full time
Mynydd Isa YG
10:00
Hawarden Rangers
7 - 2 Full time
Kinnerton Oaks
10:00
Mold Alex
P - P
Deeside Phoenix

Under 13

10:00
Buckley Town FC Vipers
6 - 2 Full time
Broughton Super Saints
10:00
Castell Alun Youth Colts
1 - 1 Full time
Aston Park Rangers
10:00
Ewloe Harriers
1 - 4 Full time
Buckley Town FC Colts
10:00
Flint Town United
4 - 1 Full time
Mold Alex
10:00
Halkyn United
1 - 7 Full time
Holywell Town Juniors

Under 12

10:00
Aston Park Rangers
P - P
Holywell Town FC
10:00
Broughton Super Saints
1 - 6 Full time
Deeside Dragons - Fire
10:00
Buckley Town FC Wanderers
1 - 10 Full time
Deeside Dragons - Flames
10:00
Greenfield Juniors
3 - 1 Full time
Connah's Quay Tigers
10:00
Mold Alex
9 - 3 Full time
Mynydd Isa

Thursday 15 April 2021

Under 14

18:00
Hawarden Rangers
10 - 0 Full time
Mynydd Isa YG
18:00
Holywell Town FC
1 - 3 Full time
Deeside Phoenix

Wednesday 14 April 2021

Under 13

18:00
Buckley Town FC Colts
2 - 4 Full time
FC Nomads
18:00
Flint Town United
10 - 0 Full time
Halkyn United

Tuesday 13 April 2021

Under 12

18:00
Aston Park Rangers
3 - 1 Full time
Deeside Dragons - Fire
18:00
Buckley Town FC Wanderers
3 - 4 Full time
Connah's Quay Tigers

Saturday 10 April 2021

Under 16

09:45
Buckley Town FC Vipers
0 - 1 Full time
Halkyn United
09:45
CPD Sychdyn Juniors
10 - 0 Full time
Deeside Phoenix
09:45
Flint Town United
8 - 1 Full time
Buckley Town FC United
09:45
Hawarden Rangers
4 - 1 Full time
Mold Alex

Under 15

09:45
Brynford Rams
2 - 2 Full time
Mold Alex
09:45
Buckley Town FC Wanderers
0 - 10 Full time
Hawarden Rangers
09:45
Kinnerton Oaks
1 - 3 Full time
Deeside Dragons
09:45
Mynydd Isa Dragons
1 - 4 Full time
Aston Park Rangers

Under 14

10:00
Aston Park Rangers
4 - 1 Full time
Kinnerton Oaks
10:00
Deeside Phoenix
3 - 2 Full time
Buckley Town FC Wanderers
10:00
Ewloe Harriers
10 - 2 Full time
Broughton Super Saints
10:00
Holywell Town FC
0 - 10 Full time
Hawarden Rangers
10:00
Mynydd Isa YG
9 - 0 Full time
Buckley Town FC Vipers

Under 13

10:00
Aston Park Rangers
1 - 10 Full time
Buckley Town FC Vipers
10:00
Broughton Super Saints
1 - 5 Full time
Holywell Town Juniors
10:00
Buckley Town FC Colts
1 - 8 Full time
Flint Town United
11:30
FC Nomads
8 - 1 Full time
Ewloe Harriers
10:00
Mold Alex
7 - 2 Full time
Halkyn United

Under 12

10:00
Broughton Super Saints
0 - 8 Full time
Connah's Quay Tigers
10:00
Buckley Town FC Wanderers
0 - 10 Full time
Holywell Town FC
11:30
Deeside Dragons - Flames
10 - 0 Full time
Deeside Dragons - Fire
10:00
Mold Alex
10 - 2 Full time
Greenfield Juniors
10:00
Mynydd Isa
3 - 2 Full time
Flint Town United

Thursday 8 April 2021

Under 14

10:00
Ewloe Harriers
10 - 1 Full time
Buckley Town FC Vipers

Saturday 3 April 2021

Under 16

09:45
Buckley Town FC United
0 - 10 Full time
Mold Alex
11:45
CPD Sychdyn Juniors
0 - 7 Full time
Hawarden Rangers
09:45
Mynydd Isa Revels
2 - 2 Full time
Buckley Town FC Vipers

Under 15

09:45
Aston Park Rangers
8 - 0 Full time
Mold Alex
09:45
Buckley Town FC Wanderers
0 - 6 Full time
Kinnerton Oaks
09:45
Greenfield FC Youth
10 - 0 Full time
Brynford Rams
09:45
Hawarden Rangers
2 - 2 Full time
Deeside Dragons
09:45
Mynydd Isa Dragons
10 - 1 Full time
Connahs Quay Tigers

Under 14

10:00
Kinnerton Oaks
4 - 1 Full time
Buckley Town FC Wanderers
10:00
Mold Alex
0 - 3 Full time
Aston Park Rangers

Under 13

10:00
Broughton Super Saints
3 - 2 Full time
FC Nomads
10:00
Buckley Town FC Vipers
5 - 3 Full time
Flint Town United
10:00
Deeside Phoenix
0 - 10 Full time
Buckley Town FC Colts
10:00
Ewloe Harriers
6 - 2 Full time
Aston Park Rangers
10:00
Halkyn United
0 - 3 Full time
Castell Alun Youth Colts
10:00
Holywell Town Juniors
2 - 1 Full time
Mold Alex

Under 12

10:00
Aston Park Rangers
3 - 9 Full time
Deeside Dragons - Flames
10:00
Broughton Super Saints
0 - 10 Full time
Buckley Town FC Wanderers
10:00
Greenfield Juniors
0 - 10 Full time
Holywell Town FC
10:00
Mold Alex
4 - 3 Full time
Flint Town United
10:00
Mynydd Isa
3 - 2 Full time
Deeside Dragons - Fire

Latest news

JUNIOR Registration Window  reopened
General JUNIOR Registration Window reopened

Junior registration window has been re-opened for a short period of time

UPDATED MINI FIXTURES
General UPDATED MINI FIXTURES

Where to find updated Mini fixtures

Registration Window closes tonight 25/3/21 at 5pm
General Registration Window closes tonight 25/3/21 at 5pm

Registration Window closes at 5pm

Queensferry Sports Junior & Youth League newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe